Go to Top

Członkowie stowarzyszenia

Jesteśmy zespołem kobiet, niekoniecznie matek (!), które połączyły wspólne idee.

Noszenie dzieci w chustach/nosidłach miękkich, wychowanie w bliskości i szacunku, świadome rodzicielstwo.

Działamy razem już 10 lat i przez ten czas było nas naprawdę wiele - dzieci wyrastały z chust, rodziły się nowe, zmieniały się nasze cele życiowe - ale idee pozostały!

Spotykamy się razem, budując przestrzeń dla naszych pasji, tworząc okazje do dzielenia się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Pracujemy wspólnie przy organizacji warsztatów i imprez dla Rodziców i Dzieci, a przy okazji zacieśniamy więzi między nami, tworząc przyjaźnie i kręgi wsparcia, które przetrwają lata.

Jesteśmy otwarte na nowe, pozytywnie zakręcone chustowo, osoby - noszące mamy i ojcowie, ciocie, nianie, wujkowie - chętni do wspólnej chusto-przygody mile widziani!

Zuzanna Gierszal-Stroiwąs
Prezes 888 878 541

Zafascynowana tematyką okołoporodową, laktacyjną i bliskosciową, doradczyni noszenia. 
Mama trójki fajnych, chustowych chłopaków. 
Nie ma strony, fanpejdża ani bloga. Jeszcze. Chyba.


Agata Piasecka
Skarbnik 693 159 059

Swoją przygodę z noszeniem zaczęłam 13 lat temu, kiedy moja najstarsza, wówczas trzymiesięczna córka zbojkowała wózek. Od tej pory praktycznie nie rozstaję się z chustą nosząc kolejno każde z moich czworga dzieci. Chustowanie to moja pasja, uwielbiam zarażać nią innych rodziców.


Marta Czajka
Sekretarz 609 033 666

Mama 5 letniej Jagody noszonej od 3 miesiąca życia, żona Grześka, właścicielka firmy produkującej ubrania dla noszących rodziców. Zagorzała zwolenniczka chustonoszenia jako ułatwiania sobie codziennego życia


Aleksandra Kaczmarek
Doradca ClauWi

Jestem mamą dwójki cudownych dzieci , dzięki którym zaczęła się moja przygoda z chustonoszeniem. Szerzenie wiedzy o noszeniu sprawia mi przyjemność, gdyż wiem, jaki znaczący wpływ na macierzyństwo ma noszenie dzieci. Chusta towarzyszy mi każdego dnia i jeśli też chcesz odkryć piękno chustonoszenia - służę pomocą.


Ania Bieńkowska


Agnieszka Walkowiak


Alicja Nowaczyk
Doradca ClauWi

Wynosiła dwóch synów, teraz wspiera mamy i ich partnerów w okresie okołoporodowym, prowadząc warsztaty i towarzysząc przy porodach jako doula.

lokalizacja - Poznań, Skórzewo i okolice


Ania Kośmicka


Dorota Gołębiowska
Doradca ClauWi


Ewa Konieczna
Doradca AnD 698 267 386

Jestem mamą trójki wspaniałych chłopaków; na co dzień chusta jest naszym przyjacielem, co zdecydowanie ułatwia nam codzienne funkcjonowanie. Chłopcy byli noszeni kolejno od 6 tygodnia życia, od siódmej doby, a najmłodszy od piątej doby życia. Jako doradca chętnie pokaże i nauczę, jak dobrać odpowiednie wiązania i bezpiecznie nosić dzieci, dbając jednocześnie o ich prawidłową pozycję i harmonijny rozwój.


Ewa Sól


Ina Lewandowska
Doradca ClauWi


Joanna Michalak
członkini wspierająca, Doradca AnD


Joanna Muszyńska
Doradca ClauWi 888 854 521

Jestem mamą dwóch cudnych chłopaków - odkąd pojawił się pierwszy z nich, chusta towarzyszy mi każdego dnia, zastepując wozek, ułatwiając organizację dnia, będąc pomocą i ratunkiem na choroby i smutki. Jako doradca prowadzę pogadanki, warsztaty i konsultacje indywidualne; uczestniczę w eventach jako ekspert w zakresie chustonoszenia. Promuję karmienie piersią, rodzicielstwo bliskości oraz żywienie malucha metodą BLW.


Judyta Piotrowicz
Doradca ClauWi


Karolina Dominiak-Piskorska


Karolina Gomuła
Doradca ClauWi


Karolina Kaczmarek
Doradca ClauWi

Jestem mamą dwójki cudownych dzieci , dzięki którym zaczęła się moja przygoda z chustonoszeniem. Szerzenie wiedzy o noszeniu sprawia mi przyjemność, gdyż wiem, jaki znaczący wpływ na macierzyństwo ma noszenie dzieci. Chusta towarzyszy mi każdego dnia i jeśli też chcesz odkryć piękno chustonoszenia - służę pomocą.


Kasia Rzadkiewicz


Kasia Rostek


Kasia Sasiak


Kasia Walczak


Kasia Wańskav
Doradca ClauWi


Lidka Migalska


Magdalena Sokół


Marianna Szymarek
Doradca ClauWi 694 847 774

Jako aktywna mama 4 dzieci przekonałam się, że noszenie w chustach i nosidłach przede wszystkim ułatwia życie. Temat przewijał się w mojej rodzinie i pracy nieustannie - niczym TŁO. Z tego tła wyrósł pomysł pierwszego kursu na doradcę, potem kolejnego oraz stworzenia wypożyczalni i sklepu internetowego Przy Tobie.


Marta Czajka
Doradca ClauWi


Marta Zywert


Monika Zopoth


Natalia Zielonacka
Doradca ClauWi 696 950 208

Jestem mamą dwóch córek: Uli, noszonej w chuście od szóstego tygodnia jej życia oraz Helenki, którą noszę odkąd wróciłyśmy ze szpitala po porodzie. Chusty to moja wieloletnia pasja zwieńczona kursami na doradcę noszenia.


Ola Mazurek
Doradca AnD


Rita Kasprzak
Doradca ClauWi


Zuzanna Filipowska
Doradca ClauWi 508 293 434

Jestem mamą dwójki dzieci: 5 letnego Stasia i 12 miesięcznej Melanii. Oboje zostali wychustowani  do granic swoich możliwości. Ukończyłam kurs doradcy noszenia i zajęłam się propagowaniem idei noszenia, bo uważam, że ten kilkumetrowy materiał bardzo pomaga w odnalezieniu się w roli rodzica; ważne jest aby używać go prawidłowo i bezpiecznie. Jak każde narzędzie może być świetną pomocą i wsparciem.


Agata Frysiak
Doradca ClauWi 605981765


Joanna Fechner