Go to Top

Lista doradców

Alicja Nowaczyk
Doradca ClauWi® po kursie zaawansowanym 660 715 059

Wynosiła dwóch synów, teraz wspiera mamy i ich partnerów w okresie okołoporodowym, prowadząc warsztaty i towarzysząc przy porodach jako doula.

lokalizacja - Poznań, Skórzewo i okolice


Agata Piasecka
Doradca ClauWi po kursie podstawowym 693 159 059

Swoją przygodę z noszeniem zaczęłam 13 lat temu, kiedy moja najstarsza, wówczas trzymiesięczna córka zbojkowała wózek. Od tej pory praktycznie nie rozstaję się z chustą nosząc kolejno każde z moich czworga dzieci. Chustowanie to moja pasja, uwielbiam zarażać nią innych rodziców.


Marianna Szymarek
Doradca ClauWi po kursie zaawansowanym 694 847 774

Jako aktywna mama 4 dzieci przekonałam się, że noszenie w chustach i nosidłach przede wszystkim ułatwia życie. Temat przewijał się w mojej rodzinie i pracy nieustannie - niczym TŁO. Z tego tła wyrósł pomysł pierwszego kursu na doradcę, potem kolejnego oraz stworzenia wypożyczalni i sklepu internetowego Przy Tobie.


Natalia Zielonacka
Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi 696 950 208

Jestem mamą dwóch córek: Uli, noszonej w chuście od szóstego tygodnia jej życia oraz Helenki, którą noszę odkąd wróciłyśmy ze szpitala po porodzie. Chusty to moja wieloletnia pasja zwieńczona kursami na doradcę noszenia.


Marta Czajka
Doradca ClauWi po kursie podstawowym 609 033 666

Mama 5 letniej Jagody noszonej od 3 miesiąca życia, żona Grześka, właścicielka firmy produkującej ubrania dla noszących rodziców. Zagorzała zwolenniczka chustonoszenia jako ułatwiania sobie codziennego życia


Ewa Konieczna
Doradca Noszenia Dzieci w chustach I nosidłach miękkich po Akademii Noszenia Dzieci – Akredytowany doradca. 698 267 386

Jestem mamą trójki wspaniałych chłopaków; na co dzień chusta jest naszym przyjacielem, co zdecydowanie ułatwia nam codzienne funkcjonowanie. Chłopcy byli noszeni kolejno od 6 tygodnia życia, od siódmej doby, a najmłodszy od piątej doby życia. Jako doradca chętnie pokaże i nauczę, jak dobrać odpowiednie wiązania i bezpiecznie nosić dzieci, dbając jednocześnie o ich prawidłową pozycję i harmonijny rozwój.


Aleksandra Kaczmarek
Doradca ClauWi po kursie podstawowym 605 458 339

Jestem mamą dwójki cudownych dzieci , dzięki którym zaczęła się moja przygoda z chustonoszeniem. Szerzenie wiedzy o noszeniu sprawia mi przyjemność, gdyż wiem, jaki znaczący wpływ na macierzyństwo ma noszenie dzieci. Chusta towarzyszy mi każdego dnia i jeśli też chcesz odkryć piękno chustonoszenia - służę pomocą.


Joanna Muszyńska
Certyfikowany Doradca Noszenia ClauWi 888 854 521

Jestem mamą dwóch cudnych chłopaków - odkąd pojawił się pierwszy z nich, chusta towarzyszy mi każdego dnia, zastepując wozek, ułatwiając organizację dnia, będąc pomocą i ratunkiem na choroby i smutki. Jako doradca prowadzę pogadanki, warsztaty i konsultacje indywidualne; uczestniczę w eventach jako ekspert w zakresie chustonoszenia. Promuję karmienie piersią, rodzicielstwo bliskości oraz żywienie malucha metodą BLW.


Zuzanna Filipowska
Doradca ClauWi po kursie podstawowym. 508 293 434

Jestem mamą dwójki dzieci: 5 letnego Stasia i 12 miesięcznej Melanii. Oboje zostali wychustowani  do granic swoich możliwości. Ukończyłam kurs doradcy noszenia i zajęłam się propagowaniem idei noszenia, bo uważam, że ten kilkumetrowy materiał bardzo pomaga w odnalezieniu się w roli rodzica; ważne jest aby używać go prawidłowo i bezpiecznie. Jak każde narzędzie może być świetną pomocą i wsparciem.


Zuzanna Gierszal-Stroiwąs
Doradca ClauWi po kursie podstawowym 888 878 541

Zafascynowana tematyką okołoporodową, laktacyjną i bliskosciową, doradczyni noszenia.
Mama trójki fajnych, chustowych chłopaków.
Nie ma strony, fanpejdża ani bloga. Jeszcze. Chyba.


Anna Bieńkowska
Doradczyni ClauWi


Anna Bieńkowska
Doradczyni ClauWi


Dorota Gołębiowska
Doradczyni ClauWi


Joanna Michalak
Doradczyni AnD


Judyta Piotrowicz
Doradczyni ClauWi


Karolina Gomuła
Doradczyni ClauWi


Karolina Kaczmarek
Doradczyni ClauWi


Aleksandra Mazurek
Doradczyni AnD


Rita Kasprzak
Doradczyni ClauWi


Ina Lewandowska
Doradczyni ClauWi


Karolina Wańska
Doradczyni ClauWi


Renata Batruch
Doradca Noszenia ClauWi po kursie podstawowym 667-658-313