Go to Top

Warsztaty

Comiesięczne stowarzyszeniowe warsztaty chustowe w Amarancie:

Organizowane od 10 lat cykliczne warsztaty dla początkujących to świetny sposób na rozpoczęcie przygody  chustowaniem. Na warsztatach pod opieką wykwalifikowanych doradców, w małej grupie i w przyjaznej atmosferze można zapoznać się z podstawową wiedzą o noszeniu dzieci i nauczyć się dwóch wiązań przeznaczonych dla najmłodszych dzieci. Zajęcia są przeznaczone dla rodziców dzieci, które jeszcze nie kontrolują główki oraz dla tych, którzy jeszcze oczekują na dziecko i chcieliby poznać podstawy noszenia dzieci w chustach. Szczególnie serdecznie zapraszamy tatusiów!

Opłata za warsztaty to 20 zł, które należy przelać na nasze konto stowarzyszeniowe po dokonaniu zapisu. W razie rezygnacji z udziału w zajęciach opłata nie podlega zwrotowi. Liczba miejsc ograniczona. Zapisujemy osoby dorosłe, jeżeli w warsztatach chce uczestniczyć oboje rodziców, należy zarezerwować miejsce dla każdego z nich.

Ta sama osoba może uczestniczyć w spotkaniu do 3 razy jeśli jest taka potrzeba (niekoniecznie pod rząd). Np. raz przed a raz już po urodzeniu dziecka. Zapisy zaczynamy na 14 dni przed spotkaniem.

Spotkania zaczynają się o godz. 17.00 i trwają do godz. 19.00 Z uwagi na intensywną tematykę zajęć i ograniczony czas, prosimy o punktualne przybywanie na zajęcia.


Wszystkich – początkujących, zaawansowanych, już nie chustujących, jeszcze nie chustujących itd – zapraszamy też na comiesięczne spotkania otwarte. Informacje o nich znajdziecie na profilu i na stronie Stowarzyszenia. Spotkania te, w odróżnieniu do warsztatów, są nieformalne, „luźne”, nie mają ustalonego programu, mają służyć pogaduchom (nie tylko chustowym), rozwijaniu kontaktów towarzyskich i ogólnemu dobremu samopoczuciu.

Czekamy na Was niecierpliwie!

Stowarzyszenie Poznań „W CHUŚCIE”