Aktualności

Stowarzyszenie zaprasza na wykład dr Preeti Agrawal

Serdecznie zapraszamy na wykład z dr Preeti Agrawal „Zdrowie kobiet w trzech pokoleniach”.

13 czerwca godz. 18.00-20.00

Miejsce: WSNHiD, ul. Kutrzeby 10, sala A001

Wszystkich, dla których zdrowie i harmonijne życie jest ważnym zagadnieniem zapraszamy w niezwykłą podróż do źródeł naszego zdrowia. Naszą przewodniczką będzie dr Preeti Agrawal, która w swojej praktyce lekarskiej łączy najnowsze osiągnięcia naukowe medycyny konwencjonalnej, psychologii, medycyny alternatywnej z mądrością ayurwedy i medycyny chińskiej. Doktor Agrawal w oparciu o swoje wieloletnie doświadczenia holistycznej praktyki lekarskiej przybliży uczestnikom wykładu jak osiągać harmonię i zdrowie. Klucz do zdrowia i harmonii naprawdę jest w nas wszystkich, dla tych którzy pragną to odkryć zorganizowany został wykład „Zdrowie kobiet w trzech pokoleniach”.

Na wykładzie będą omawiane kwestie:

  • Wpływu genów na nasze życie  najnowsze odkrycia naukowe mówią o tym, że nie jesteśmy całkowicie zdeterminowani otrzymanymi genami.  Jak najlepiej wykorzystać potencjał naszych Mam i Babć, czynników środowiskowych oraz energetyki ciała? Jakie są możliwości nie przenoszenia na kolejne pokolenia potencjalnych problemów?
  • problemy medyczne kobiet: w młodym, średnim i starszym pokoleniu m.in. antykoncepcja nastolatek, endometrioza, problemy z miesiączkami, anoreksja, menopauza, nietrzymanie moczu, zaburzenia i osłabienia w starszym wieku, alzheimer.
  • jak właściwie interpretować symptomy chorobowe i jak mądrze wykorzystywać potencjał naszego organizmu oraz zapobiegać chorobom, kreować dobrą starość, zachować aktywność i niezależność do końca życia!.
  • Ostatnie 15-20 minut przeznaczone będzie na pytania i odpowiedzi

Więcej informacji: http://www.taniec-ole.pl/?s=bGluay4xLjc5LDEzOA==

Zapisy: biuro@taniec-ole.pl

Możliwość komentowania Stowarzyszenie zaprasza na wykład dr Preeti Agrawal została wyłączona