Aktualności

Piknik Bliskości 19.08.2017

NA TROPIE LISA – czyli kolejny piknik bliskości już za nami!

Tym razem z lekko pochmurnym niebem, ale za to w przepięknej scenerii ugościł nas Ogród Botaniczny, a nasze spotkanie uatrakcyjnili liczni goście.

Piknik rozpoczęliśmy grupowym zdjęciem. Trochę się poprzebieraliśmy, tak by przełamać pierwsze lody i powitać świeże twarze.

Po zainstalowaniu się na polanie i ogarnięciu naszych pociech nastąpił pokaz wiązań: kieszonki i plecaka prostego w wykonaniu jednej z członkiń Stowarzyszenia – Iny Lewandowskiej, doradcy noszenia ClauWi®.

Następnie ćwiczyliśmy na trawie jogę, oczywiście z dziećmi w chustach, pod okiem zaprawionej w boju joginki ze szkoły jogi Yoga Madame IFA: https://www.facebook.com/Yoga-madame-Ifa-759860364062596/.

Przez cały czas trwania pikniku dochodziły do nas kolejne osoby. Pojawiła się Marta z 12- dniową córeczką Weroniką oraz Agata, która przygotowała dzieciom mega bańki i pomogła wytropić lisa – stałego mieszkańca Ogrodu Botanicznego.

Podczas pikniku można było podziwiać cuda zrobione z chusty: nerki, nosidła, ubrania, a nawet biżuterię Petit&Lovely: https://www.facebook.com/petitandlovely/. Stworzyliśmy stos chust, a wraz z Celiną i Dobromirą nauczyliśmy się dziergać ośmiorniczki dla wcześniaków.

A i po raz pierwszy w historii zakończyliśmy piknik śpiewająco: śpiewając najpiękniejsze polskie kołysanki dla naszych Maluchów dzięki dziewczynom z Pośpiewaj mi mamo, pośpiewaj mi tato: https://www.facebook.com/PospiewajMiPoznan/.

Było mega! Już teraz zapraszamy na piknik wrześniowy, który odbędzie się 16.09!  

 

Dodaj komentarz