Aktualności

Stowarzyszeniowe wyjście do Nowego ZOO – 25.09.2018

Serdecznie zapraszamy na pożegnanie lata w Nowym ZOO. Na wyprawie będziemy rozmawiać o odzieży dla noszących rodziców oraz jak ubierać dzieci do chusty/nosidła w chłodniejsze dni.
Opowiemy o nadchodzącym dużymi krokami Międzynarodowym Tygodniu Rodzicielstwa Bliskości ♥ Zabierzcie chusty, wózki, przekąski, wodę i co tam chcecie, a przede wszystkim zaopatrzcie się w dobry humor 🙂

Start 25.09.2018r., godz. 10:00.
Na spóźnialskich czekamy do 10:15 przed wejściem z lewej strony, a potem ruszamy dalej z chustą wśród zwierząt 🙂 osoby które chciałyby dołączyć jeszcze później mogą się kontaktować z Martą pod nr tel 509 350 042

Dzięki dofinansowaniu z projektu „PoznańMy się przy chustach”, mamy karnety wstępu dla kilku osób. Ilość ograniczona.

Karnety mają również organizatorki wyjścia: Agata i Marta. JEŚLI KTOŚ CHCIAŁBY SKORZYSTAĆ ZE WSPÓLNEGO KARNETU TO PROSZĘ O INFORMACJĘ POD WYDARZENIEM. Chciałybyśmy wiedzieć ile osób możemy się spodziewać. Nie robimy rezerwacji biletów, wystarczy przyjść punktualnie (ilość biletów ograniczona). Bilety będą rozdawane przy wejściu, osoby które dojadą później niż do 10:15 niestety będą musiały zakupić bilet same.

Cennik na stronie ZOO. Warto wiedzieć, że zakup karnetu na cały rok upoważnia do wejść do ZOO w dni powszednie (od poniedziałku do piątku) 3 osobom dorosłym lub dzieciom powyżej 3 roku życia.

Zapraszamy!

Link do wydarzenia na FB:  https://www.facebook.com/events/713850755635801/