Imprezy i wydarzenia

Konferencja „Mamy Prawa”

Miło nam poinformować, że Stowarzyszenie objęło matronatem trzecią edycję Konferencji „Mamy Prawa” 🙂

Spodziewasz się dziecka? Chcesz rodzić w Poznaniu? Przyjdź na konferencję „MAMY PRAWA!” i przygotuj się do porodu po ludzku!

To już trzecia edycja tego wydarzenia, podczas którego dowiesz się, jakie masz prawa i jakie są standardy w opiece okołoporodowej, a więc w ciąży, porodzie, połogu, laktacji, ale także w pracy!

To jedyne takie wydarzenie w Poznaniu, podczas którego będziesz mogła indywidualnie porozmawiać z położnymi reprezentującymi wszystkie 4 porodówki w Poznaniu!

Zadasz także pytanie radczyni prawnej, z konsultantką laktacyjną porozmawiasz o karmieniu piersia, a z doulą o tym, jak oswoić sobie szpital i poród!

Na miejscu będziesz też czekać na Ciebie pracownik Poznańskiego Centrum Świadczeń, z którym porozmawiasz o przysługujących Ci ulgach, zasiłkach i karcie dużej rodziny.

No i będziesz mogła posłuchać panelistów, którzy opowiedzą o przysługujących Ci prawach w ciąży, porodzie, szpitalu, laktacji i pracy!

Zapisy przyjmujemy tylko i wyłącznie poprzez poniższy formularz zgłoszeniowy:
https://goo.gl/forms/AkmbnOGuezkJfk1T2

Pamiętaj – udział w Konferencji MAMY PRAWA! jest BEZPŁATNY!

Konferencja jest częścią Projektu MAMY PRAWA!, który Fundacja Matecznik realizuje w Poznaniu od 2016 r. W tym roku projekt finansowany jest ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018.

Więcej o projekcie MAMY PRAWA możesz przeczytać tutaj: http://fundacjamatecznik.pl/nasze-dzialania/projekt-mamy-prawa/o-projekcie/

ZAPRASZAMY! 🙂