Pikniki i spotkania otwarte

„Poznań w chuście” to nie tylko warsztaty, to cała społeczność rodziców, którzy wspierają się i… lubią spędzać razem czas.

Wiosną zaczynamy rodzinny sezon piknikowy. W słońcu, w plenerze, na trawie, spotykamy się po to, żeby przejrzeć i wypróbować nowe chusty, porozmawiać o przyjemnościach rodzicielstwa i zwyczajnie odpocząć. Świeże powietrze i olbrzymie bańki mydlane sprawiają mnóstwo frajdy dzieciom a rodzice mają czas na wymianę doświadczeń – nie tylko chustowych. Każdy piknik to okazja do nawiązania nowych przyjaźni – i dla starszych i dla młodszych.

Wszystkich – początkujących, zaawansowanych, już nie chustujących, jeszcze nie chustujących itd – zapraszamy też na comiesięczne spotkania otwarte. Informacje o nich znajdziecie na profilu Facebook i w aktualnościach na stronie Stowarzyszenia. Spotkania te, w odróżnieniu do warsztatów, są nieformalne, „luźne”, nie mają ustalonego programu, mają służyć pogaduchom (nie tylko chustowym), rozwijaniu kontaktów towarzyskich i ogólnemu dobremu samopoczuciu. Spotkania organizujemy również jako wyjścia na przykład do ZOO lub do muzeów w Poznaniu i okolicach.

Na te spotkania w szczególności zapraszamy mamy w ciąży i tatusiów, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z chustonoszeniem, a nie wiedzą od czego zacząć 🙂

Dołączcie do nas!

PoznańMy się przy chustach