Lista Doradczyń Noszenia w chustach w Poznaniu i okolicach.

Tutaj znajdziesz Doradczynie działające w Stowarzyszeniu na terenie Poznania i okolic.

Agat Frysiak

Agata Frysiak
Doradczyni ClauWi
Przede wszystkim jestem mamą. Mam trzech synów i córkę. Noszę w chustach od 2013 roku czyli od początku macierzyństwa. Uwielbiam to, dlatego w 2017 zdecydowałam się dołączyć do grona doradców, aby profesjonalnie móc uczyć świeżo upieczonych rodziców.

Pobiedziska, Swarzędz i okolice

Tel. +48 605 981 765

Ewa Konieczna

Ewa Konieczna
Doradczyni AND
Jestem mamą czwórki wspaniałych chłopaków i cudownej córeczki; na co dzień chusta jest naszym przyjacielem, co zdecydowanie ułatwia nam codzienne funkcjonowanie. Dzieci były noszone kolejno od 6 tygodnia życia, od siódmej doby, od piątej doby życia, a najmłodsi od drugiej doby życia. Jako doradca chętnie pokaże i nauczę, jak dobrać odpowiednie wiązania i bezpiecznie nosić dzieci, dbając jednocześnie o ich prawidłową pozycję i harmonijny rozwój. Jestem także instruktorką masażu Shantala Plus oraz po kursach z pielęgnacji neurorozwojowej i rozwoju niemowlęcia z uwzględnieniem zaburzeń napięcia mięśniowego.

Poznań i okolice

Tel. +48 698 267 386

Karolina Wańska

Karolina Wańska
Doradczyni ClauWi
Doradca noszenia w chustach i nosidłach miękkich ClauWi oraz certyfikowany instruktor masażu Shantala . Prywatnie mama dwóch wspaniałych dziewczynek, które odmieniły jej życie i pozwoliły na co dzień cieszyć się Rodzicielstwem Bliskości. Od 5 lat aktywnie prowadzi zajęcia dla przyszłych i obecnych rodziców, traktując nauczanie jako misję, w jednej z poznańskich szkół rodzenia.

Poznań, Komorniki, Luboń, Wiry, Mosina, Puszczykowo, Suchy Las, Swarzec, Czapury

Tel. +48 792 895 915

Marta Binkowska

Marta Binkowska
Doradczyni ClauWi
Mama dwójki synów Janka i Franka. Doradczyni Noszenia po szkole ClauWi, promotorka Dobrego Startu Dziecka oraz instruktorka masażu Shantala Puls.

Pomagam rodzicom w rozpoczęciu przygody w chustoświecie. Uczę jak wiązać by zachować prawidłową pozycję dziecka w chuście oraz omawiam prawidłowy rozwój dziecka. Znaleźć mnie można w poznańskim sklepie „Przy Tobie”.

Poznań, Luboń, Zakrzewo, Dopiewo, Lusowo, Tarnowo Podgórne i okolice.

Tel. +48 509 350 042

Monika Okupna

Monika Okupna
Doradczyni ClauWi
Mama Mili. Doradczyni noszenia w chustach i nosidłach miękkich po szkole ClauWi. Kiedy Mili coraz częściej badała świat własnymi ścieżkami, zostałam doradcą noszenia. I tak od 2018 pomagam rodzicom zacząć swoją przygodę z noszeniem w chuście. Jako doradca nauczę Cię jak prawidłowo i bezpiecznie nosić swoje dziecko w chuście. Interesujesz się przyjazną pielęgnacją , chętnie pokaże Ci jak można wspierać prawidłowy rozwój maluszka. Na co dzień można mnie znaleźć w Poznaniu w Przy Tobie.

Poznań, Suchy Las, Turek i okolice.

Tel. +48 536110105

Natalia Zielonacka

Natalia Zielonacka
Doradczyni ClauWi
Jestem mamą dwóch córek: Uli, noszonej w chuście od szóstego tygodnia jej życia oraz Helenki, którą noszę odkąd wróciłyśmy ze szpitala po porodzie. Chusty to moja wieloletnia pasja zwieńczona kursami na doradcę noszenia.

Poznań

Tel. +48 696 950 208

Emilia Burzyńska

Emilia Burzyńska
Doradczyni Akademii Noszenia Dzieci
Jestem mamą trójki dzieci: dwóch córek i syna. W chuście noszę odkąd pierworodna skończyła 2 tygodnie, a w 2019 roku zostałam akredytowaną doradczynią po kursie Akademii Noszenia Dzieci.

Swarzędz i okolice, Kiszkowo

Tel. +48 667 030 865

Asia Makieła

Asia Makieła
Doradczyni ClauWi
Doradca noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich po szkole ClauWi. Propaguje chustonoszenie, pomaga rodzicom w nauce wiązania, noszenia i tulenia swoich dzieci w chustach oraz doborze nosideł (oczywiście dla starszych już dzieci :)). Nie obca jest jej idea rodzicielstwa bliskości. Prywatnie żona Mieszka, mama Jasia (noszonego w chuście od 4 tygodnia życia) i chustoświrka 😉

Poznań, Mosina

Tel. +48 661 042 061

Karolina Gomuła

Karolina Gomuła
Doradczyni ClauWi
kobieta, matka, doula, edukator, logopeda. Od wielu lat towarzyszy rodzicom na ich drodze, od „ziarenka” jako wsparcie okołoporodowe & Droadczyni Noszenia ClauWi w chustach i nosidłach miękkich. Maluszkom, jako prowadząca zajęcia poli-sensoryczne, jak również przedszkolakom w zajęciach edukacyjnych oraz jako terapeuta mowy.

Poznań i okolice – do ustalenia.

Tel. +48 603846366